Strona głównaAktualności > Bieg Szpot Swarzędz

Bieg Szpot Swarzędz

13.05.12r.

Kolejny bieg w którym uczestniczyli nasi biegacze odbył się w Swarzędzu.

13.05.2012 odbył się w Swarzędzu bieg na 10 kilometrów. Tegoroczny bieg ukończyło 640 osób. Wsród nich znaleźli się reprezentanci naszego stowarzyszenia biegowego i godnie nas reprezentowali. Co widać po znakomitych wynikach i lokatach które zajęli. W biegu tym Jurek Wawrzyniak zajął trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Pogoda i dobrze przygotowana trasa sprzyjała do bicia rekordów życiowych przez nasze koleżanki i kolegów. Mielismy wśród nich dwoje debiutantów Jagodę Talarczyk i Zbyszka Kobusa. Pobiegli oni jak na swoj pierwszy raz bardzo dobrze. To był również dzień dla pozstałych biegaczy, którzy pobiegli rewelacyjnie i jeszcze bardziej wyśróbowali swoje życiówki. Poniżej przedstawiam wyniki netto z biegu w Swarzędzu:

Dowiedz się więcej o Runnerspower.pl

Grupa biegaczy Runner’s Power powstała w celu propagowania dyscypliny sportu – biegania. Na chwilę obecną nasz klub liczy 50 członków, z czego większość to biegacze z dużym doświadczeniem, mający na swoim koncie kilkadziesiąt udanych startów w maratonach w całej Polsce.